Majaseen OÜ teeb seenkahjustuste eemaldamise ja tõrje (lammutus-, tõrje- ja taastustööde) puhul koostööd Majaseente Tõrje OÜ’ga. Majaseente Tõrje OÜ asutajal ja juhatajal on pikaajaline kogemus antud valdkonnas ning olemas ka vajalikud tunnistused ja load tõrjetööde tegemiseks. Vajadusel võta ühendust telefoni (+372 5349 1995) või e-posti (info@majaseentetorje.ee) teel

Enne majaseente eemaldamist ja tõrjet, tee kindlaks seeneliik ja kahjustuse ulatus! 
Efektiivse ja pikaajalise tõrje tulemuse saate, kui olete välja selgitanud ja likvideerinud kahjustuse tekkepõhjused.

Soovitused sobivate tõrjevahendite kohta antakse pärast ehitusmükoloogilist ekspertiisi/konsultatsiooni või seeneproovi määramist eksperdi poolt.

Majavammi kahjustustega hoonetes peab keemiliseks tõrjevahendiks kasutama tooteid, mis sisaldavad fungitsiidset toimeainet ja kuuluvad tooteliik 8 (puidukonservandid). Kuna majavammi tõrjevahendid on mõeldud vaid professionaalseks kasutamiseks, siis on soovitav tellida keemiline tõrje vastavalt tõrjefirmalt. Tõrjefirma peab oma tööde teostamisel lähtuma sotsiaalministri määrusest nr 66 „Täpsustatud nõuded kahjuritõrje läbiviimisele, plaanile ja aruandele“ vastu võetud 03.07.2009.

Majavammi tõrjevahendid (tooteliik 8) on üles loetletud lubatud biotsiidide nimekirjas, mille leiab Terviseameti kodulehelt.

Kuvatõmmis 25.02.2021

Loe lisaks postitust:

05.06.2017 Seente tõrjumine majast